top of page

Garden Club Tour Group

Public·412 members

Riesutu Duona Knyga Pdf Download


Riešutų duona knyga pdf - Saulius Šaltenis
Riešutų duona yra viena iš populiariausių ir mėgstamiausių lietuvių literatūros kūrinių, parašyta 1972 metais rašytojo Sauliaus Šaltenio. Tai apysaka apie dviejų jaunų žmonių meilę pokario provincijos miestelyje, pilna ryškių, graudžių ir juokingų personažų ir įvykių. Riešutų duona yra gyva, šmaikšti ir aštri kritika okupacinės santvarkos absurdams ir neteisybėms, taip pat nuoširdus ir jautrus pasakojimas apie jaunystės džiaugsmus ir skausmus.


DOWNLOAD: https://urlgoal.com/2w3PYo


Riešutų duona buvo pirmą kartą išleista 1972 metais, o vėliau perleista kelis kartus. Ši knyga yra rekomenduojama mokiniams skaityti 9 klasėje, nes ji padeda suprasti lietuvių istoriją, kultūrą ir mentalitetą. Riešutų duona taip pat yra ekranizuota 1977 metais režisieriaus Arūno Žebriūno, o 2008 metais buvo pastatyta muzikinė drama pagal šią knygą.


Jei norite skaityti Riešutų duoną elektroniniu formatu, galite rasti pdf versiją internete. Tačiau mes primename, kad tai gali būti pažeidimas autorių teisių, todėl rekomenduojame įsigyti originalią knygą arba pasiskolinti iš bibliotekos. Jei norite sužinoti daugiau apie Riešutų duoną ir jos autorį Saulių Šaltenį, galite apsilankyti šiose nuorodose:  • [Saulius Šaltenis. Riešutų duona.LHM200] - čia galite perskaityti knygos ištraukas ir pamatyti jos viršelį.  • [Riešutų duona Knygos.lt] - čia galite užsisakyti knygą kietu viršeliu arba perskaitytos būklės, taip pat pamatyti kitų skaitytojų atsiliepimus ir įvertinimus.  • [Riešutų duona by Saulius Šaltenis Goodreads] - čia galite prisijungti prie didžiausios pasaulyje skaitytojų bendruomenės ir dalintis savo nuomone apie knygą, taip pat rasti kitas Sauliaus Šaltenio kūrinius.
Mes tikimės, kad jums patiks skaityti Riešutų duoną ir kad ji praturtins jūsų žinias ir vaizduotę. Tai tikrai vertas dėmesio lietuvių literatūros kūrinys, kuris liks kartu ilgam.
About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page